Sport News
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sport News

Lajmet me te reja i gjeni vetem ketu..
 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Higuain: Maradona o thirrme ne skuader o do luaj per Francen

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin



Numri i postimeve : 195
Join date : 27/06/2009

Higuain: Maradona o thirrme ne skuader o do luaj per Francen Empty
MesazhTitulli: Higuain: Maradona o thirrme ne skuader o do luaj per Francen   Higuain: Maradona o thirrme ne skuader o do luaj per Francen Icon_minitimeSat Aug 01, 2009 2:28 pm

Higuain: Maradona o thirrme ne skuader o do luaj per Francen F.0801095841792_m

Sulmuesi i Real Madridit, Gonzalo Higuain, ka deklaruar se nëse injorohet vazhdimisht nga trajneri i përfaqësueses së Argjentinës, Diego Maradona, ai mund ta veshë fanellën e përfaqësueses së Francës.

“Unë angazhohem shumë çdo ditë dhe pres të ftohem nga Maradona. Dëshiroj të luaj në Kampionatin Botëror 2010, prandaj nuk dëshiroj ta humb shpresën”.

“Ka spekulime se nuk më tërheqin Albicelestët, mirëpo ato janë të pavërteta. Është njëra nga ëndrrat e mia (të luaj për Argjentinën)”, ka thënë argjentinasi për revistën franceze “So Foot”.

“Është e jashtëzakonshme që (trajneri i Francës, Raymond) Domenech interesohet për mua, sidomos kur kihet parasysh se përfaqësuesja e Francës është një superfuqi botërore. Dhe aty është edhe lojtari i madh, Karim Benzema. Kështu që asnjëherë nuk i dihet”, ka përfunduar intervistën e tij Higuain.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://sport.forumsq.net
 
Higuain: Maradona o thirrme ne skuader o do luaj per Francen
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Torres: Kemi skuader te fort,nuk jan problem parate
» Robinho:City do behet skuader me e forte se Real Madrid dhe Barcelona
» Arshavin enderron te luaj ne Barcelone
» Del Piero:Juve do luaj me mire
» Quagliarella: Gjithmone kam dashur te luaj per Napolin

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Sport News :: Portali :: Lajmet me te reja-
Kërce tek: